Delegaci OK PTM

Lista delegatów OK PTM na Walne Zgromadzenie PTM

  • Marta Kornafel - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
    marta.kornafel@uek.krakow.pl
  • Krzysztof Ciesielski - Uniwersytet Jagielloński
    krzysztof.ciesielski@im.uj.edu.pl
  • Wojciech Słomczyński - Uniwersytet Jagielloński
    wojciech.slomczynski@uj.edu.pl
  • Włodzimierz Zwonek - Uniwersytet Jagielloński
    wlodzimierz.zwonek@uj.edu.pl
  • Piotr Oprocha - Akademia Górniczo-Hutnicza
    oprocha@agh.edu.pl
  • Maciej Denkowski - Uniwersytet Jagielloński
    maciej.denkowski@uj.edu.pl
  • Marcin Dumnicki - Uniwersytet Jagielloński
    marcin.dumnicki@uj.edu.pl
  • Wojciech Mitkowski - Akademia Górniczo-Hutnicza
    mitkowsk@agh.edu.pl
  • Agnieszka Kowalska - Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
    akowalskat@gmail.com

Zastępcy delegatów na Walne Zgromadzenie PTM

  • Antoni L. Dawidowicz   - Uniwersytet Jagielloński
    antoni.dawidowicz@im.uj.edu.pl
  • Anna Pelczar-Barwacz - Uniwersytet Jagielloński
    anna.pelczar-barwacz@im.uj.edu.pl
  • Stanisław Domoradzki - Uniwersytet Rzeszowski
    domoradz@univ.rzeszow.pl
  • Jacek Chmieliński - Uniwesytet Pedagogiczny w Krakowie
    jacek@up.krakow.pl
  • Agnieszka Rygiel - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
    agnieszka.rygiel@uek.krakow.pl
  • Mariusz Jużyniec - Politechnika Krakowska
    juzyniec@pk.edu.pl
  • Grzegorz Kapustka - Uniwersytet Jagielloński
    grzegorz.kapustka@im.uj.edu.pl
  • Łukasz Struski - Uniwersytet Jagielloński
    lukasz.struski@im.uj.edu.pl
  • Piotr Kalita - Uniwersytet Jagielloński
    piotr.kalita@ii.uj.edu.pl
  • Rafał Czyż - Uniwersytet Jagielloński
    rafal.czyz@im.uj.edu.pl