Otwarcie nowej edycji Konkursu PTM im. Anny Zofii Krygowskiej (2021)

2021-02-22, Konkursy

Uniwersytet Pedagogiczny w KrakowieSerdecznie zapraszamy studentów do wzięcia udziału w nowej edycji Konkursu PTM im. Anny Zofii Krygowskiej organizowanego przez Oddział Krakowski PTM. Jak co roku Sponsorem nagród jest Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Na Konkurs można nadsyłać prace o istotnym znaczeniu dla dydaktyki matematyki, w szczególności: prace magisterskie, prace licencjackie, publikacje.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2021 r.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 30 grudnia 2021 r., a ogłoszenie wyników nastąpi do 31 stycznia 2022 r.

Zgłoszenie na Konkurs powinno zawierać:

1. imię i nazwisko autora, nazwę uczelni, w której autor studiuje lub w której uzyskał tytuł zawodowy,
  2. adres e-mail autora,
  3. zaświadczenie z uczelni potwierdzające status autora,
  4. oświadczenie autora pracy o zgłoszeniu jej na Konkurs,
  5. oświadczenie autora o zgodzie na przetwarzanie jego danych osobowych w związku z udziałem w Konkursie oraz zgodzie na ujawnienie danych (imienia, nazwiska, nazwy uczelni) na stronach PTM w przypadku zostania laureatem lub osobą wyróżnioną w Konkursie,
  6. pracę zgłaszaną na Konkurs,
  7. streszczenie pracy zgłaszanej na Konkurs.

Więcej informacji na stronie Konkursu.