Nagrody dla prof. Piotra Tworzewskiego

2021-02-24, Aktualności

Miło nam poinformować, że prof. Piotr Tworzewski z Instytutu Matematyki UJ otrzymał Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki za całokształt dorobku naukowego oraz Nagrodę Pro Arte Docendi, przyznawaną wybitnym nauczycielom akademickim pracującym w Uniwersytecie Jagiellońskim za wysoką jakość pracy dydaktycznej.

Kariera zawodowa profesora Tworzewskiego związana jest z Uniwersytetem Jagiellońskim, począwszy od magisterium uzyskanego w 1980 r., poprzez doktorat w 1984 r., habilitację w 1996 r. i tytuł profesora trzy lata później. Pełnił także wiele funkcji kierowniczych, a w latach 2005 - 2012, będąc prorektorem UJ, znacząco przyczynił się do sukcesu sztandarowej inwestycji Uniwersytetu Jagiellońskiego, jaką jest - III Kampus UJ.

Więcej informacji na stronie WMiI UJ.