Wręczenie dyplomów laureatom Konkursu Krygowskiej (edycja 2021)

2022-05-23, Aktualności

W dniu 26 maja 2022 r. (czwartek), w ramach Dnia Edukacji Matematycznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów laureatom Konkursu im. Anny Zofii Krygowskiej na najlepszą pracę studencką z dydaktyki matematyki (edycja 2021). Możliwy będzie zdalny udział w towarzyszącej temu wydarzeniu sesji. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły organizacyjne i plan wydarzenia podajemy poniżej.

Zapraszamy do udziału w Dniu Edukacji Matematycznej, który odbędzie się w najbliższy czwartek 26 maja w sali A1 w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, ul. Podchorążych 2 (nowa część budynku).

Plan wydarzenia (sala A1):

• 11:30 - Wykład i warsztaty Jennifer Goldberg pt. “Number sense routines for all students of all ages”
  • 13:15 - Wykład Jennifer Goldberg pt. “Universal Design for Learning & Accommodations in the secondary Math Classroom"
  • 14:45 - Przerwa
  • 15:15 - Wykład prof. dr hab. Helena Siwek pt. „Znaczenie badań empirycznych w dydaktyce matematyki na podstawie własnych doświadczeń”
  • 16:15 - Wręczenie dyplomów laureatom i promotorom "Konkursu PTM im. Anny Zofii Krygowskiej na najlepszą pracę studencką z dydaktyki matematyki" organizowanego przez Oddział Krakowski PTM.
  • 16:30 - Prezentacja nagrodzonych prac przez Laureatów
  • 17:15 - 17:45 Prezentacja projektów unijnych dotyczących edukacji matematycznej realizowanych przez IM UP

Możliwy jest również udział zdalny w sesji poprzez platformę Zoom: zoom - link do spotkania

W celu przygotowania potwierdzenia Państwa udziału w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza